Krem ​​na dzień Louis Santier Eternelle day

Krem ​​na dzień Louis Santier Eternelle day

Czym jest krem ​​na dzień Louis Santier Eternelle?

Krem ​​na dzień Louis Santier Eternelle day. Starzenie się jest procesem naturalnym. Naturalna jędrność skóry zmniejsza się już od najmłodszych lat, nawet jeśli efekty starzenia nie są jeszcze widoczne dla niewtajemniczonych. Nie da się odwrócić biegu czasu, ale to nie znaczy, że techniki odmładzające są nieskuteczne. Problem polega na tym, że większość tych technik jest niezwykle kosztowna lub wszechobecna, co zwiększa ryzyko poważnych uszkodzeń skóry.

Obszary najbardziej dotknięte starzeniem?

Twarz, dekolt i szyja to obszary, które wykazują oznaki starzenia i jeśli nie są odpowiednio leczone, mogą sprawić, że będziesz wyglądać na starszą niż w rzeczywistości. Słońce, zimno lub wiatr mogą powodować uszkodzenia twarzy, zwiększając wzrost wolnych rodników, które są najważniejszą przyczyną starzenia się skóry.

Louis Santier Eternal Day Cream 50ml to luksusowy codzienny krem ​​nawilżający, który obiecuje zachować piękną i piękną skórę. Nasycony naturalnymi składnikami krem ​​ten ma za zadanie odżywiać i chronić skórę przed szkodliwym działaniem środowiska, zapewniając jednocześnie długotrwałe nawilżenie. Lekka, nietłusta formuła szybko wchłania się w skórę, zapewniając maksymalne nawilżenie bez pozostawiania śladów.

Cudowny składnik

Krem ​​na dzień Louis Santier Eternelle day. Jego kluczowym składnikiem tego kremu jest olej jojoba, który pomaga zrównoważyć produkcję sebum i zachować zdrową skórę. Ponadto witaminy A i E zapewniają ochronę antyoksydacyjną przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki spowodowane ekspozycją na promienie UV i zanieczyszczenia. Formuła zawiera również masło shea, które przywraca poziom nawilżenia w głębszych warstwach skóry, zapewniając bardziej miękki i gładszy wygląd. Przy regularnym stosowaniu kremu na dzień Louis Santier Eternal 50ml Twoja cera będzie promienna i młodzieńcza

×